İMKB Başkanı’na Nezaket Ziyareti

Vakıf Başkanı Prof. Dr. Ahmet İncekara ve Genel Sekreter Nahit Özen, IMKB Başkanı Dr. M. İbrahim Turhan Beyi makamında ziyaret ettiler.

 

Vakıf Başkanı Prof. Dr. Ahmet İncekara ve Genel Sekreter Nahit Özen, IMKB Başkanı Dr. M. İbrahim Turhan Beyi makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyarette; Prof. Dr. Ahmet İncekara 50. kuruluş yılını kutlayan İktisadi Araştırmalar Vakfı’nın bu süreçteki etkinlikleri ve gelecek dönemlerde planlanan faaliyetleri hakkında İMKB Başkanı Sayın Dr. M. İbrahim Turhan’ı bilgilendirdi.

 

Başkan İncekara, özellikle son dönemde Vakfın proje çalışmalarına ağırlık verdiğini, bu bağlamda 2011 yılında Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansına (KUDAKA) ve 2012 yılında İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)’ya sundukları projelerin ajanslar tarafından kabul edildiğini ve KUDAKA’nın talep ettiği “Erzincan Ekonomisi 2023 Vizyonu” projesinin tamamlanarak ajansa teslim edildiğini, İSTKA’ya sunulan “Kentsel Dönüşümde Sürdürülebilir Yaşam Kalitesi İçin Farkındalık Araştırması” konulu proje sözleşmesinin taraflarca imzalandığını ve çalışmalara başlanıldığını, ayrıca 2012 yılında İSTKA’ya sunulan 2 projenin de değerlendirme aşamasında olduğunu söyledi.

 

İMKB Başkanı Dr. M. İbrahim Turhan, Vakfın başarılı çalışmalarını takip ettiğini ve bu çalışmalara İMKB’nin de salonlarını tahsis etmek suretiyle destek verebileceğini, ayrıca IMKB’nin çalışmaları kapsamında düzenlenecek uluslararası konferans ve seminerlere de her türlü katkı sağlayacağını söyledi.

Önceki Haber Kentsel Dönüşümde Sürdürülebilir Yaşam Kalitesi için Farkındalık Araştırması

İktisadi Araştırmalar Vakfı. Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım: if Tech