+90 (0212) 233 21 07       info@iav.org.tr

İKTİSADİ ARAŞTIRMALAR VAKFI İL EKONOMİK GELİŞTİRME SEMİNERLERİNE DEVAM EDİYOR

Vakfımızca bugüne kadar 55 ilde gerçekleştirdiğimiz il seminerlerinin bir yenisini Şanlıurfa’da düzenlemeyi planlıyoruz. Bu amaçla Vakıf Başkanı Prof.Dr.Ahmet İNCEKARA ve Genel Sekreter Nahit ÖZEN ve T.C.Harran Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Esra SİVEREKLİ ile birlikte 17 Mart 2018 tarihinde T.C. Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bürhan AKPUNAR GAP Başkanı Sadrettin KARAHOCAGİL, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Kayyum Heyeti Başkanı İsmail DEMİRKOL ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut KIRIKÇI’yı makamlarında ziyaret etti.

Yapılan görüşmelerde, seminerin bölge içi çok önemli olduğu seminerin gerçekleştirilebilmesi için her türlü desteğin verileceği hususu görüşme yapılan kurum yetkilileri tarafından ifade edilmiştir.

GAP Başkanı Sadrettin KARAHOCAGİL ile yapılan toplantıda , Sn.KARAHOCAGİL daha geniş kapsamlı AB projelerinin İktisadi Araştırmalar Vakfı ile birlikte yapılabileceği,ayrıca Vakıf tarafından hazırlanacak çeşitli konulardaki proje tekliflerinin’de GAP idaresi  Başkanlığı tarafından değerlendirileceği belirtilmiştir.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası

 T.C. Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bürhan AKPUNAR